Persoonlijk contact met Salaris Compleet

Wij stellen graag het team van Salaris Compleet aan u voor. Een team van specialisten die u met raad en daad bijstaan en u alles kunnen vertellen over loonadministraties en personeelsdossiers.

Heeft u een vraag of wilt u meer weten over wat wij voor u kunnen betekenen? Neem dan gerust contact op met één van onze medewerkers.

Team

Dorith van der Meer
Commercieel directeur

dorith@salariscompleet.nl

 

Marijke van der Water
Teamleidster salarisadviseurs

marijke@salariscompleet.nl

 

 

Brigitte Alsemgeest

Salarisadviseur
brigitte@salariscompleet.nl

Mandy Krieg
Salarisadviseur

mandy@salariscompleet.nl

Irene Schortinghuis

Salarisadviseur 
irene@salariscompleet.nl

Monique van Os

Office-manager
monique@salariscompleet.nl